Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sağlam:Liderliği Alır,Bir Daha Da Vermeyiz...

2 posters

:: Spor :: Beşiktaş

Sağlam:Liderliği Alır,Bir Daha Da Vermeyiz... Empty Sağlam:Liderliği Alır,Bir Daha Da Vermeyiz...

Mesaj tarafından Admin Salı Ocak 15, 2008 12:27 pm

Konyaspor deplasmanında son saniyede Nobre’nin ayağından gelen golle üç puan alan Beşiktaş’ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam iddialı konuştu. Sağlam, “Konyaspor karşılaşması sonrasında soyunma odasında futbolcularımın yüzünde gördüğüm ifade inanılmazdı. Daha önce futbolculuk hayatımda ve çalıştırdığım takımlarda böyle bir manzara ile hiç karşılaşmadım. Soyunma odasında tüm futbolcularım birbirlerine sarılmış, saha içinde tartışan İbrahim Üzülmez ve Tello bile sevinçten yumak olmuştu. Özellikle oyuncularımın “Şampiyon Beşiktaş” diye bağırmaları beni oldukça duygulandrdı. Bizdeki bu dayanışma, bu kardeşlik havası olduğu müddetçe bileğimizi hiç kimse bükemez. İnönü Stadı’nda oynayacağımız Gaziantepspor maçında lider olur, sezon sonunda da şampiyonluğumuzu ilan ederiz” dedi.

SONUÇLAR TESADÜF DEĞİL

SAĞLAM, daha sonra, “Şampiyonlar Ligi maçlarımızı tamamladıktan sonra her hafta yükselen bir form grafiğimiz var. Son haftalarda aldığımız sonuçlarda bunun bir göstergesi. Diskispor ve Ankaraspor maçlarında aldığımız sonuçların tesadüf olmadığını ligin güçlü ekibi Konyaspor’u evinde yenerek gösterdik. Şimdi önümüzdeki maçlara bakıyoruz. Rakiplerimizin bu hafta olduğu gibi önümüzdeki haftalarda da puan kaybedeceğini düşünüyorum” diye konuştu.
Admin
Admin
Admin

https://gevezeler.yetkinforum.com

Sağlam:Liderliği Alır,Bir Daha Da Vermeyiz... Empty Geri: Sağlam:Liderliği Alır,Bir Daha Da Vermeyiz...

Mesaj tarafından loving_girl Çarş. Haz. 25, 2008 5:09 am

paylaşımın için teşekkürler...
loving_girl
loving_girl
Yeni Üye
Yeni Üye

:: Spor :: Beşiktaş