Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartal'ın gözü Olimpiyat Stadı'nda

:: Spor :: Beşiktaş

Kartal'ın gözü Olimpiyat Stadı'nda Empty Kartal'ın gözü Olimpiyat Stadı'nda

Mesaj tarafından loving_girl Çarş. Haz. 25, 2008 5:11 am

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, BJK İnönü Stadı yıkılırsa önümüzdeki sezon maçlarını ****** Olimpiyat Stadı’nda oynayacak.

Ali Sami Yen’in yeniden inşaası düşünülürken Galatasaray’ın da bir sezon maçlarını oynadığı ve taraftarlarını götürmek için büyük sıkıntılar yaşadığı ****** Olimpiyat Stadı için kombine kartların fiyatları da belli oldu. Turkcell Süper Lig’deki rakiplerinin büyük bir hızla sürdürdüğü kombine kart satışlarında geri kalan Siyah-Beyazlı kulüp, kart satışına 12 Haziran Perşembe günü başlayacak.

GALATASARAY’A YARAMADI
Yıkılmasıyla ilgili yasal prosedürler tamamlanır ve BJK İnönü Stadı önümüzdeki sezon devredışı kalırsa Siyah-Beyazlı taraftarların ****** Olimpiyat Stadı’na ilgi göstermeleri için yönetim bir takım uygulamalar da yapacak. Özellikle zorlu kış günlerinde Beşiktaşlılar’ı tribünlere çekmek isteyen yönetim, bu sezona mahsus, kombine kart alan taraftarlara hem indirim yapacak, hem de çeşitli hediyelerle özendirici olacak. Galatasaray’ın başarısızlıkla sona eren ve kabusa dönüşen ****** Olimpiyat Stadı denemesini iyi etüt eden Beşiktaş yönetimi, şimdiden kolları sıvadı. Stadın yıkılması için yasal süreç devam ederken, bir yandan da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’yle koordinasyon yapılarak ulaşımla ilgili sıkıntı yaşanmaması için önlem alınması istendi. Galatasaray Ali Sami Yen revizyona girecek diye maçlarını ****** Olimpiyat Stadı’nda oynadığı sezon büyük sıkıntılar yaşamış; şampiyonluk kaçmış, Özhan Canaydın yönetimi de ağır eleştiriler almıştı.
loving_girl
loving_girl
Yeni Üye
Yeni Üye

:: Spor :: Beşiktaş